Rychlý kontakt
TEL: +420 585 652 770
email: elzet-ol@elzet-ol.cz

Firma E.L.Z.E.T. Olomouc s.r.o. byla založena v roce 1998 transformací fyzické osoby, která již od roku 1994 zaměřovala svou činnost na obchod s papírem. Během své činnosti přicházela firma E.L.Z.E.T. Olomouc do styku s celou řadou výrobních i obchodních firem, kde kromě neocenitelných zkušeností získávala portfolio dodavatelů, kteří tvořili hlavní sortiment zboží dodávaných firmou E.L.Z.E.T. Olomouc na český a slovenský trh.

V posledních letech se naše firma orientuje na oblast obalového materiálu. Našim nosným sortimentem jsou dvouvrstvé vlnité lepenky v rolích. Velká poptávka po tomto sortimentu vyústila v roce 2009 vlastní výrobou. Doplňkový sortiment i nadále importujeme a zásobujeme jím širokou škálu odběratelů. Od roku 2004 podnikáme ve vlastních výrobních, skladových a administrativních prostorách které umožňují další rozvoj.

Jsme součástí investiční skupiny DRFG, což nám a našim klientům přináší především:
obrazek
Kontakty na další klienty a obchodní partnery prostřednictvím dalších společností ve skupině DRFG a sítě jejich kontaktů
obrazek
Nové obchodní příležitosti
obrazek
Zvýšenou stabilitu společnosti a celkovou kvalitu našich služeb
obrazek
Ekonomické, právní, analytické a administrativní zázemí skupiny DRFG
Naším krédem i do budoucnosti je priorita kvality před kvantitou při zachování nízkých cen našich produktů. Potvrzením této filozofie je zavedení systému řízení jakosti ISO 9001 : 2009. Šetrnému přístupu k životnímu prostředí přispíváme recyklací odpadů, používáním škrobových lepidel a zapojením se do systému EKOKOM. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně s důrazem na jeho potřeby. Cílem je oboustranná spokojenost.